BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

prisimenant vasarą, prie arbatos puodelio

[A dream you dream alone is only a dream. The dream you dream together is reality]

Šaltas rudens vakaras. Ganėtinai miela mergina, vardu Lina, sėdi prie lango ir stebi pasaulį, esantį už jo. Rankoje žalios arbatos puodelis, aplink tvyrantis smilkalų aromatas. Ir tik kiek liūdnoki žiburiukai ryškiai žaliose akyse išduoda, jog kažkas netaip.
Ne, ji neverkia. Anaiptol! Veide galima išvysti nuoširdų šypsnį. Tiesiog..

Nemėgstu lietaus.  Jis man visad primena dalykus, kurių nebėra. Nebūtinai blogus. Atvirkščiai. Turiu ganėtinai gerą savybę - greitai pamirštu tai, kas buvo blogai. Bet visgi.
Ir kodėl mes niekad aiškiai neįvertinam to, ką turim? Visad esam kažkuo nepatenkinti, visad kažkuo skundžiamės.. O kai susivokiam, dažniausiai būna per vėlu.
Va, kad ir aš. Dabar prisiminus vasarą, po kūną ima bėgioti smagūs šiurpuliukai. Saulė, jūra, draugai, ilgi naktiniai pašnekesiai ir kalnai ledų.. O tada? Zyzdavau dėl kiekvieno menkniekio. Tai per karšta, tai per šalta. Tai parduotuvėj nebeliko mano mėgstamo šokolado, tai prisivalgiau per daug ledų ir dabar peršti gerklę. Ir taip nuolatos. Dėl kiekvienos smulkmenos..
Tik dabar, kai praradau tai, dėl ko kažkada buvau nepatenkinta.. Tik dabar supratau, jog, iš tiesų, viskas buvo nuostabu. Nuostabu, ir nepamirštama.
Pirmasis įrašas. Ir dar toks depresuotas.. Ek. Ką jau padarysi.


Nickelback - Far Away

Rodyk draugams

Komentarai (10)

 1. Lil*:

  Nuostabu.;3

 2. LiLy:

  super, Lina! man patiko. ;}

 3. Teysun:

  Nepyk labai, kad žiūriu į tai pro kitą rakto skylę, bet nuoširdžiai tikiu, kad ateity, stebėdama lietų ir gerdama žalią arbatą, atsiminsi šį laikotarpį, t.y. dabartį, kuri tada jau bus tapusi praeitimi. Atsiminsi su ilgesiu, su mintim, kad tada BUVO kai kas gera, kad buvai stipri, kad kovojai, kad įveikei save ir turėjai galimybę.. gyventi. Tada.. tai reiškia dabar, Lin.
  [eik tiesiai per kliūtį, eik tiesiai per problemą, ir Tau atsivers neribotos galimybės. Tu esi gyva daugiau, nei as, ar koks kitas [statistinis] žmogelis. nes.. turėti problemų + jas savom jėgom įveikti = gyventi. Gyventi. Ir tik su šypsena.]

 4. NS'as:

  Niccceee ;)

 5. kiss:

  Gražu.Taip artima.Reikia išmokti džiaugtis turint, kad vėliau netektų gailėtis..O tai taip sunku.

 6. silentium:

  didžiausia paguoda- kad visada galima pasitaisyti. Ir susigalvoti ritualus rudeniui. Gal ne ledai, ne mėgstamiausias šokoladas… bet kas nors, kas miela rudeniui. O vasara… jau ateina :)

 7. Ačiū, vaikai.
  Labai smagu girdėt tokius žodžius. ;}

  Teysun - luf.

 8. Man patiko. Smagu skaityti. Miela.

Rašyti komentarą